Plzeň a okolí – Nýřany, Dobřany, Rokycany, Stod, Přeštice, Stříbro, Starý Plzenec, Třemošná, Horní bříza, Všeruby, Město Touškov, Stod, Blovice, Horšovský Týn, Kaznějov, Hrádek

Naše firma Demolice Liška se zaměřuje na demolice objektů všech typů a velikostí v Plzni a okolí.

Naším hlavním závazkem je poskytovat vysokou úroveň služeb při demolici budov a struktur, s důrazem na bezpečnost, efektivitu a ohleduplnost k prostředí.

Jaké demolice nejčastěji provádíme?

  • demolice starých budov
  • demolice domů
  • demolice objektů
  • demolice komerčních budov
  • demolice průmyslových areálů
  • demolice kanceláří
15+Let zkušeností na trhu
100+Hotových zakázek ročně
1000+Spokojených klientů

Součástí demolice objektů je i odvoz stavebního odpadu.

Naše zkušenosti v demolici objektů zahrnují širokou škálu projektů, od menších staveb až po komplexní struktury = máme bohaté zkušenosti.

Jsme připraveni vám pomoci s demolici rodinných domů, průmyslových objektů, komerčních budov a dalších staveb, které vyžadují odborný přístup a precizní provedení.

Naše působnost pro demolice objektů se rozkládá nejen v Plzeň, ale také v řadě okolních lokalit, jako jsou Nýřany, Dobřany, Rokycany, Stod, Přeštice, Stříbro, Starý Plzenec, Třemošná, Horní Bříza, Všeruby, Město Touškov, Blovice, Horšovský Týn, Kaznějov a Hrádek.

Potřebujete demolice malých či velkých objektů? Jsme připraveni vám individuálně pomoci s bouráním a demolicí jakéhokoliv typu.

Demolice Liška – Vaše spolehlivý partner pro demolice objektů.

Hledáte spolehlivé lidi na demolici?

Demolice Liška - Vaše spolehlivý partner pro demolice objektů.